למה לבחור בקוסם ליום הולדת?

למה לבחור בקוסם ליום הולדת?


לא בכדי קוסם ליום הולדת נחשב להפעלה הוותיקה, השכיחה והאהובה ביותר בקרב ילדים. הקוסם לוקח את הילדים להרפתקאה אחת גדולה וקסומה אשר כולה שעשוע ובידור. כאשר אנו המבוגרים צופים מהצד על ההפעלה אנו רואים כיצד לאורך כל המופע, הילדים יושבים מרותקים וקשובים לקוסם המיסתורי שלפניהם, עם עיניים פקוחות, מנסים להבין ולפענח כיצד נעלמים חפצים או בעלי חיים מעיניהם ואז שבים, כיצד הוא ידע לנחש את הקלף, כיצד הוא מצליח לגרום לחפצים לרחף ועוד. האווירה בהפעלות מסוג זה היא תמיד קלילה ושמחה.

 

קצת על קוסמים לימי הולדת

קוסמים לימי הולדת אלו אנשים שאוהבים ילדים, אוהבים לבדר אותם ובעיקר להצחיק אותם. הילדים לא רק מרותקים מהקסמים עצמם אלא גם ובעיקר נמשכים לדמות המהפנטת הזו של "הקוסם הכל יכול" שלא מפסיק גם לבדח ולהצחיק אותם. הפעלה של קוסם ביום הולדת היא תמיד מופע מרהיב וצבעוני עם הרבה ציוד ותפאורה מושקעת, הקוסם דואג לשתף את הקהל ומדובר בחוויה כיפיית שמבדרת את הילדים לאורך כל האירוע.


הילד שלכם הוא הכוכב

בהפעלות של קוסמים ילד היום הולדת הוא הכוכב של המופע. הקוסם מזמין אותו לבמה ונותן לו להיות חלק ממופע הקסמים! כל קוסם בוחר פעילויות אחרות עבור הילד. בדרך כלל מדובר בלהיות העוזר האישי של הקוסם, להזמין משתתפים מהקהל וכו' וישנם קוסמים שאפילו נותנים לילד היום הולדת לבצע קסמים בעצמו.


קוסם ליום הולדת- קצת מידע שצריך לדעת

כאשר אתם משוחחים עם קוסם ליום הולדת מומלץ לשאול אותו כמה דברים. ראשית תזכרו שישנם קוסמים אשר מתאימים את המופע בכלל ואת הקסמים בפרט לגילאים של הילדים ולכן צריך לתת להם את המידע הזה. שנית, מומלץ לשאול את הקוסם כמה פרטים על המופע, על אילו סוגי קסמים מדובר, כיצד הוא משלב את ילד יום ההולדת במופע וכיצד הוא משתף גם את שאר הילדים, כך שתדעו פחות או יותר מה צפוי לכם. שלישית- קחו בחשבון שישנם קוסמים שגם מלמדים את הילדים כיצד לבצע טריק אחד או שניים, אז זו יכולה להיות גם חוויה לימודית...


יום הולדת שמח וקסום !
צוות מסיבו.נט

המלצות אחרונות