שדרוג המסיבה עם קוסם

שדרוג המסיבה עם קוסם

זקוקים לקוסם ליום הולדת הבא של הילד שלכם? באתר מסיבו.נט – מבחר של קוסמים לימי הולדת אשר יבצעו את הקסמים המסתוריים והמתוחכמים ביותר. קוסמים לימי הולדת הוכחו כאנשי מקצוע חשובים לכל אירוע ילדים באשר הוא. חשיבותם של הקוסמים, וסוגי הקסמים שהם מבצעים הם שגורמים למאות עד אלפי לקוחות מדי שבוע להזמין קוסמים לימי הולדת של ילדיהם:

 

פיתוח החשיבה

הקוסמים, מטבע הדברים, לא מספרים לילדים או לחתן השמחה כיצד עשו את הקסם, אך כאנשים סקרנים המבקשים להעצים את אוטוסטרדת המידע שלהם, יבקשו הילדים לדעת כיצד הקסם נעשה. הנושא יהפוך להיות שיחת היום בכיתה, ותמיד ישנו הילד אשר יפצח את החידה. בכך, החשיבה האנליטית, והמרחבית של הילדים משתפרת, מה שלא רק עוזר להם במקצועות החשבון והמתמטיקה, אלא גם יעזור להם בעתיד כשיגדלו ויעשו מבדקים פסיכוטכניים שונים בחברות השמה ובצבא.

 

העצמת המסיבה

כאשר יש ליצן או תקליטן המספקים את שירותי הבסיס למסיבה, קוסמים לימי הולדת הם שמשלימים את העניין בה. באמצעות משחקי זריזות הידיים שלהם עם קלפים, שרוכים, ועזרים שונים מפלסטיק, גומי, עץ ומתכת הם יוצרים הפעלות מסתוריות ובכך מעלים עבור הילדים את רמת העניין במסיבה. ולכן, נחשבים הקוסמים כמי שגונבים, הלכה למעשה, את ההצגה באירוע. 

קסמים לאירועים שונים

הקסמים יותאמו על ידי מפגש עם ההורים, ויוכנו במיוחד עבור האירוע הנכסף. לרוב, יכללו הקסמים שימוש בקלפים, במקלות ייעודיים, ובכובעים ובדים שישמשו לביצוע הקסמים. קוסמים משקיענים באמת ינדבו לחתן השמחה גם יונה שתישלף מתוך כובע בהינתן פעולה מסויימת.

 

העצמת הקשר בין הקסמים לאירוע

קוסמים לימי הולדת יבצעו תרגילי קסמים הקשורים קשר בלתי אמצעי לאירוע. הקסמים, ברוב המקרים, יהוו המשך האחד של השני או בקונטקסט או בשימוש דומה באביזרים השונים. הרצף שבין אירוע אחד למשנהו יישמר על מנת ליצור אירוע מרתק עם קסמים שאופיים יוחלף בהדרגה ולא במחי יד.
 

הסטנדרטים הנדרשים מקוסמים לאירועי יום הולדת

יצירת פעילות מגוונת ושתשמור על רמת המתח באוויר, הן הדרישות העיקריות מכל קוסם במסיבה. הקוסמים נדרשים להתאים את סוג הקסמים לגיל הילדים, למשל, קסמים קלים יותר לפיצוח ייושמו על ילדים קטנים יותר, כאשר הכלי האפקטיבי ביותר (המתאים לכל גיל) למימוש קסמים וירטואוזיים ומסתוריים הוא זריזות הידיים. קוסם בעל זריזות ידיים – לבטח ייצור אירוע מעניין גם באמצעות קסם פשוט יחסית. בנוסף לזריזות הידיים, נדרש מהקוסם לסיים את מהלך הקסם שלו באקט בלתי נשכח כלשהו, כגון שימוש ביונה נשלפת מתוך כובע או ביצוע תרגיל זריזות ידיים נוסף ולא צפוי לקראת הסיום.


הקוסמים באתר מסיבו.נט

באתר מסיבונט תוכלו להגיע אל מיטב המוחות בקרב קוסמים לימי הולדת בפריסה ארצית. קוסמים אלו יגיעו לאירוע שלכם עם חומר רב, יפגינו זריזות ידיים שאין שנייה לה, וישרו עניין רב בקרב הילדים ואורחי המסיבה. קוסמים לימי הולדת באירוע הם אנשי מקצוע יחידים מסוגם המסוגלים להקנות חוויה בלתי נשכחת של מתח, מסתורין, מחשבה וסקרנות בקרב תלמידים. פיתוח חשיבה אנליטית, פיתוח ריכוז וקשב, פיתוח רצון ללמוד ולחקור את הקסם הם יתרונות נלווים למופעי קסמים, ואתר מסיבו.נט בהחלט בעד כל כלי שיתרום לילדנו לצאת מהקופסא ולחוות אירוע ייחודי ובעל משמעות חיובית עבורם.


למידע נוסף אודות קוסמים לימי הולדת, אודות פועלם, ייחודיותם, אזור הפעילות שלהם ואף להתרשם מתגובות הורים שכבר השתמשו בשירות שלהם לאירועים מגוונים. בחרו את הקוסם שמצא חן בעיניכם ביותר וקדימה לחגיגות יום ההולדת!

המלצות אחרונות