רעיונות ליום הולדת – הטרנדים החמים הקיימים היום

רעיונות ליום הולדת – הטרנדים החמים הקיימים היום

הורים רבים לא מכירים את כל סוגי ההפעלות הקיימות היום. הורים טריים או כאלה שלא נחשפו עוד לכל המגוון שקיים בחוץ. אנו בפורטל מסיבו.נט איתרנו עבורכם את מגוון ההפעלות המצוי היום ואת המפעילים המובילים שקיימים היום בתחום. מלבד זאת אנו מתאימים מידי יום להורים היוצרים עימנו קשר את המפעילים הטובים ביותר עבורם.


כתבנו בעבר מדריכים על סוגי הפעלות לימי הולדת אך מכיוון והתחום הזה סובב טרנדים זמניים וטרנדים קבועים יש כמה טרנדים חדשים שחשבנו שכדאי לעדכן אתכם לגביהם.


יום הולדת מהאגדות - את גיבורי העל השונים שהילדים מכירים מעולם הסרטים והטלוויזיה ישמחו החוגגים לראות ביום השמח שלהם ועל זה בדיוק נבנה כל הקונספט.
הפעלות לפי נושא מותאמות לעולם הילדים בגילאי 1-6. לעיתים נוטים לחשוב שגיל שש הוא גיל גבולי לחגוג הפעלות מסוג זה אבל עד גיל זה אנחנו מאוד ממליצים על ההפעלות הקסומות. יום הולדת מהאגדות תמיד יהיה חלומי: תלבושות ואביזרים, סיפור מסגרת, תפאורה מתאימה, משחקים ומשימות הניתנים לילדים תוך כדי הצלת הממלכה האבודה או את הנסיכה הקסומה.. הפעלות המרתקות את הילדים ומכניסות אותם לאווירה הקסומה. הם נשאבים לתוך סיפור האגדה האהוב עליהם והופכים להיות חלק מהסיפור. כל ילד מגשים את חלומו עם הדמות האהובה עליו.


יום הולדת תיאטרון וסיפורים - ילדים אוהבים סיפורים המוכרים להם מהגן, סיפור אהוב שקרא להם אבא ושהם ישמחו לצפות בהם מוצגים בעזרת בובות ותפאורה. סיפורים כמו "מיץ פטל", "האריה והתות", "לקוף יש בעיה", "הפיל שרצה להיות הכי",  "שמלת השבת של חנהלה" הם נהדרים לגיל הרך ובהחלט אפשר ותמיד נחמד להכיר גם סיפורים שלא הכרנו. הפעלת יום הולדת תיאטרון וסיפורים זו מתאימה בעיקר לילדים בגילאי הגן 3-6.


ימי הולדת קונספט לפי סרטים אהובים - STARWARS, "לשבור את הקרח", ספיידרמן, המיניונים, "בת הים הקטנה" ..סרטים אלו השאירו חותם גדול מאוד על הילדים. בנים שחלמו להיות ספיידרמנים אומרים כל היום שהם גיבורי על ובנות שצפו בסרט לשבור את הקרח מבקשות להיות אנה או אלזה (הסרט הראשון העלה את הביקוש להפעלה זו והפך אותה לאחת ההפעלות המבוקשות ביותר).


הפעלות לימי הולדת בסגנון תוכניות טלוויזיה אהובות - גם תוכניות הטלוויזיה עושות באז בעולם הילדים.
אחרי כל תוכנית ולעיתים גם תוך כדי שהיא מופיעה על המסך מפעילים רבים מרכיבים את ההפעלה שלהם ומתאימים אותה לאותו נושא. הם מבינים שיהיה לזה בקרוב ביקוש וצריך כל הזמן לחדש ולהיות מעודכנים.
הפעלות אלו מתאימות לגילאי 5-13  ואת חלקן אתם מכירים :


"מאסטר שף" – הפעלות אוכל הן מהסוג של סדנאות לימי הולדת .
הפעלות אוכל, טרנד שנוצר בהשפעת התוכנית ונמשך עד היום. הפעלות אלו מתאימות בעיקר לילדים שיכולים כבר להיות טבחים קטנים, להשתמש בסכין ולעשות סלט. הפעלות אלו פונות בעיקר לגילאים 5-10 כשלגילאים הגדולים יותר תוכנית שונה ומאתגרת יותר מהגילאים הקטנים יותר.


יום הולדת הישרדות – בהפעלה זו יש חלוקה ל 2 קבוצות המתחרות אחת בשניה כאשר אין מפסידים, כולם מנצחים ומקבלים את הפרסים. ילד החגיגה ביום הולדת הישרדות הוא הקפטן המחליט את כל ההחלטות מי הצליח ומי לא במשימות והוא ברוב המקרים גם משתתף בהם. הפעלות אנרגטיות אלו מומלצות גם כפעילויות לגיבוש הכיתה.


יום הולדת "המירוץ למיליון" – הפעלה מבוססת תחנות ומשימות מותאמות לגילאי 5, כל תחנה עוסקת בארץ אחרת בעולם. הילדים מבצעים את התחנות יחד ועוברים משימות מאתגרות הדורשות שיתוף פעולה ועבודה בצוות . 


והטרנד החדש לשנת 2016 - יום הולדת אמזונס - הפעלה שנוצרה לפי רוח התוכנית, חלוקה לקבוצות המתחרות ביניהן העוברות משימות עד ההכרזה הסופית על המנצח במשחק.


יום הולדת סטנד אפ – טרנד חדש שתפס מאוד בזמן האחרון ומאז מופעי הסטנד אפ אינם מיועדים רק למבוגרים. הילדים נהנים ואוהבים לצחוק וגם ההורים המלווים אותם במסיבה. הפעלות סטנד אפ מבדרות גם אם הן לעיתים ללא אביזרים או תפאורה. הפעלות סטנד אפ מתאימות לגילאי 5 ומעלה.


הפעלת אוזניות והפעלות קריוקי - הפעלות המורכבות משילוב של משחקי חברה משעשעים ומגבשים ומוזיקה מקפיצה. הילדים שרים לבד או בקבוצות את השירים, עושים ליפסינג ומתחרים זה בזה. הפעלות מאוד מומלצות לגילאים הגדולים יותר, 8 ומעלה.


הפעלות מדעיות – מדע יכול לעניין וגם לשעשע ילדים. ילדים אוהבים ללמוד דברים חדשים ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת בצורה יצירתית ומהנה אם לא ביום הולדת של הילדים שלנו. עם זאת הפעלות מדעיות מתאימות לגיל שבו הילדים יכולים להבין סיבה ותוצאה של ניסויים שיוצגו בפניהם לכן עדיף לחשוף אותם להפעלות אלו מגיל 5 .


אטרקציות לימי הולדת יכולות להיות מעניינות, חוותיות והן בהחלט ממלאות את תפקידן כהפעלות לכל דבר . הפעלת מכוניות על שלט, הפעלת חיות, קארטינג ואפילו הפעלת בועות סבון יכולה להיות כייפית וחוויתית לילדים.


ניתן לסכם כי הילדים הקטנים יושבים על המחצלת רוב הפעילות והילדים הגדולים יש לאתגר אותם בפעילויות אטרקטיביות יותר, לכן כל גיל וסוג ההפעלה המתאימה לו .


בסופו של דבר אנו מכירים את הילד שלנו ויודעים איזה סוגי הפעלות מתאימות לילד/ה שלנו.
גם אם בחרנו בסוג הפעלה שהוא יאהב צריך לדעת לבחור את המפעיל אותו נזמין.


שיהיה מזל טוב


נקווה שעזרנו ובהצלחה!

המלצות אחרונות