חגיגת יום הולדת בגן

חגיגת יום הולדת בגן
חגיגת יום הולדת בגן

חגיגת יום ההולדת בגן היא תמיד מרגשת. ביום זה מתכנסים הורי הילד שחוגג יום הולדת ואולי אף סבו וסבתו. הוא יושב במרכז המעגל, כל העיניים מופנות אליו. שרים שירים, מברכים את הילד או את הילדה ומסיימים בעוגת יום הולדת ובכיבוד קל נוסף. על מנת ליצור אפקט מרשים של העוגה ניתן לצפות אותה בהדפס (אכיל, כמובן) של תמונת הילד שחוגג יום הולדת או דמות אחרת אהובה או נערצת עליו.
 

כיצד לגוון ולהעשיר את מסיבת יום ההולדת?

אם יש לכם אפשרות להעשיר את מסיבת יום ההולדת בהופעה של קוסם, ליצן, אמן בלונים – מה טוב ומה נעים. הילדים ודאי יאהבו זאת. לפני שאתם מזמינים מופע, רצוי להתייעץ עם הגננת כדי לדעת איזו הופעה עשויה למצוא חן בעיני הילדים, מה משך ההופעה הרצוי ועוד. 
 

טיפ ממסיבו.נט -  רצוי מאוד שתוכן המסיבה ומהלכה יתוכננו מבעוד מועד וייעשו בשיתוף פעולה מלא בין הגננת ובין ההורים. ייתכן כי משיקולים שונים הגננת עשויה לייעץ לכם להסתפק בחגיגה פנימית בלבד ללא הופעה של אמן אורח.
 

איזו מתנה להביא לילדים?

על מנת לשמור על מתכונת רווחת של ימי הולדת בגן רצוי ומומלץ להתייעץ עם הגננת מה כדאי ורצוי להביא: סלסילת ממתקים לכל ילד, צעצוע קטן, מחזיק מפתחות או חטיף. גם בנושא זה אפשר להתייעץ עם הגננת. בכל מקרה רצוי שהמתנות הקטנות יהיו דומות זו לזו כדי לא ליצור אפילו מראית עין של פערים בין המתנות.
 

יום הולדת בגן

על פי רוב מקובלת ורווחת מתכונת אחידה של מסיבת יום הולדת בגן, כאשר מי שמופקדות על הפעלת הילדים הן הגננת והסייעות. סביר להניח כי הילדים מכירים מחרוזת שירי יום הולדת ואם יש תכנים נוספים- כגון סיפורים של מי שחוגג יום הולדת, ברכות ואיחולים של הילדים ושל הורי הילד שחוגג – הגננת תדע כיצד להנחות ולהוביל את המסיבה.
 

 האם ניתן לחגוג יום הולדת בגן במתכונת שונה?

כמובן שניתן לחגוג את מסיבת יום ההולדת לפי הטעם וההעדפה של ילדכם ואולי אף שלכם, הוריו, אבל רצוי לשמור על מסגרת מקובלת ולשם כך חשובה ההתייעצות מבעוד מועד עם הגננת, על אחת כמה וכמה בגן שבו קיימת מתכונת אחידה וזהה לחגיגת ימי הולדת של ילדי הגן.

יום הולדת בגן הוא יום יחיד ומיוחד עבור ילדכם, אבל הוא גם יום שגרתי רגיל בגן. לפיכך חשוב לדעת כי מסיבת יום ההולדת בגן נמשכת במסגרת זמן קבועה וקצובה, כאשר לפניה ואחריה מתנהלת כסדרה שגרת החיים בגן.

בניגוד למסיבת יום הולדת פרטית, שנערכת בביתו של הילד או במתחם אחר לאחר שעות הפעילות בגן במסגרת חופשית, שבה ודאי יכולים הילד והוריו לתכנן את מסגרת מסיבת יום ההולדת, תכניה והכיבוד שיוגש בה כאוות נפשם, במסיבת יום הולדת בגן צריכים להישמר כללים אחידים, פחות או יותר, כדי לא להיראות ולא להיתפס כחריגים.

 

יום הולדת שמח!!!
אהבתם את המאמר ? שתפו אותו עם חברים שגם הם יוכלו להנות !

המלצות אחרונות
להטוטל המדהים!!
13.01.19

חגגנו בשישי האחרון יומהולדת לשתי בנות שבע ולבני כיתתם אשר בכתה א.חשבנו על הפעלה בתחום הלהטוטנות והזמנו את להטוטל.הבחירה היתה מושלמת!!!! וקלעה בול.מי שחווה את יומההולדת עם עם המפעיל להטוטל יכול להזדהות עם כל המלצה והמלצה הרשומה פה.מרגע הגעתו ועד סוף יומההולדת,הכל נעשה בצורה זורמת שקטה ומשתלבת.ניתנה במה לבנות החוגגות יחד עם ההופעה של להטוטל.הבנות היו במרכז נהנו וצחקו מכל רגע וגם קהל הילדים וההורים שמסביב. הגישה לילדים מדהימה ובגובה העיניים.הכל נעשה בנועם ובשקט ובזרימה לכל מצב שהוא. המוסיקה לכל אורך ההפעלה כשהיתה,גם עוד לפני התחלת יומההולדת ובמהלכה היתה נעימה כייפית וגם מקפיצה בהתאם לסיטואציה. בחלק השני.היתה מסיבת קרנבל כשכל הילדים משתתפים ונהנים ונוטלים חלק בהפעלת מכשירי הלהטוטנות ולאורך כל הדרך היה חיוך על פניהם. בחלק האחרון היתה פעילות מדהימה של יצירה וגם אז שהילדים כבר עייפים יותר הצליח טל בסבלנות רבה בהומור ובסבלנות לגרום לילדים לשבת בריכוז ובהנאה. לילדות ולנו יהיה זכרון שמח וכייפי מיומהולדת מושלמת ומושקעת.ממליצים מכל הלב