רעיונות למסיבת בנות 8

רעיונות למסיבת בנות 8

מזל טוב! ילדתכם הגיע לגיל 8 והגיע הזמן לחגוג. אך מה קורה כאשר אין לכם מושג באיזה רעיון מרכזי לבחור? בשביל זה אנחנו קיימים וריכזנו עבורכם כמה רעיונות נבחרים.

 

ככל שהבנות גדלת כך גם גדל הקושי למצוא רעיון לחגיגת יום ההולדת. הדרישות עולות, תחומי העניין משתנים ומה שהיה פשוט עד לפני כמה שנים בודדות בלבד, כיום נראה מסובך להפליא. מחד הבנות כבר גדלו והן צריכות יותר מהקונספט המסורתי, מאידך הן עדיין לא בוגרות ולכן לא מתאימים להן ימי הולדת של מתבגרים. אז מה עושים? מסתבר שעוד ישנם כמה רעיונות יצירתיים שיכולים להתאים לזה הגיל.

יום הולדת פיות

אם חשבתם שיום הולדת פיות זהו קונספט שמתאים רק לילדות קטנות, הרי שאין בכך רחוק מן האמת. ניתן לקחת את הרעיון הזה ולשחק אתו בדרכים שונות ומגוונות וכך להפוך את הנושא להרבה יותר מרתק. אפשר לקשט את המתחם כיער קסום ולהזמין הפעלה שמתאימה לילדות בדיוק בגיל זה. המפעילים הנכונים ידעו כיצד להפוך את הרעיון לייחודי תוך התאמה מלאה לגילן של הבנות ולתחומי העניין המרכזיים שלהן.

יום הולדת נסיכות

גם יום הולדת נסיכות הוא רעיון אטרקטיבי ובנות רבות לא נוטשות את הרעיון של להיות נסיכה עד ליומן האחרון. כולם אוהבות להרגיש כמו נסיכה וכמובן שלא צריך לבחור לשם כך ביום הולדת אנה ואלזה אפשר בהחלט לנתב את יום ההולדת לכיוון של דברים שבנות אוהבות לעשות וגורמים להן להרגיש כמו נסיכות כמו למשל איפור, יום הולדת ספא ועוד.

יום הולדת ספורט

אם הבנות שלכן פחות מתחברות לרעיון של יום הולדת נסיכות או יום הולדת פיות בטענה שגדלו, כמובן שישנם רעיונות אחרים מהם תוכלו לבחור, אחד מהם הוא יום הולדת ספורטיבי. למעשה מדובר בטרנד חם ממש בעולם ימי ההולדת בו רבים בוחרים. הבנות בגיל הזה מאוד אקטיביות ולכן ניתן לשלב ביום ההולדת הפעלת הולה הופ, הישרדות, המרוץ למיון, מצא את המטמון ושאר רעיונות מיוחדים שיעזרו לבנות לפרוק מעט מרץ.

יום הולדת קריוקי

רבות הבנות אשר חולמות להיות כוכבות וביום ההולדת אפשר להגשים להן את החלום. כאן מסיבת קריוקי נכנסת לתמונה ומאפשרת לבנות להביע את כישרונן או לזייף ביד רמה. את החלל ניתן לעצב ממש כמו תחרות כישרונות אמיתית ובכך לגרום להן להרגיש כמו כוכבות. כמו כן ניתן למצוא מפעילים אשר זהו הקונספט שהם מציעים וכך לחסוך מעצמכם את הטרחה וכאב הראש. אלו יוכלו לארגן עבורכם שלל פעילויות בנושא המשלבות מוסיקה ושירה יחד עם הפעלות מקפיצות.

יום הולדת מאסטר שף

רעיון נוסף ליום הולדת של בנות 8 הוא יום הולדת בסגנון מאסטר שף. הפעלות אלו מבוססות על התכנית המצליחה וכוללות לרוב הכנת מטעמים מסוגים שונים. ההפעלות מתאימות לגילאים שונים וכן לגילאי 8 והן מלמדות את הבנות כיצד להיות טבחיות קטנות לאורכה של הפעילות. לפני שבוחרים הפעלה מסוג זה יש לבדוק מה היא כוללת ומה התמורה שתקבלו, על מנת לוודא שאכן תהיה זו פעילות מהנה ואיכותית.

שילוב אטרקציות ביום ההולדת

מלבד הפעלות מסוגים שונים או בחירת נושא מרכזי כמו יום הולדת פיות או נסיכות באפשרותכם לשלב ביום ההולדת מגוון אטרקציות מעניינות החל בדוכני מזון, דרך מתנפחים וכלה בבועות סבון. עבור הבנות תהיה זו הפתעה משמחת ממנה יוכלו להפיק הנאה מרובה ושפע של זיכרונות.

 

בין אם יום הולדת נסיכות ובין אם יום הולדת בכל נושא אחר שתבחרו באתר תוכלו למצוא שלל מפעילים איכותיים ושפע של רעיונות מיוחדים שיהפכו כל יום הולדת לבנות 8 לחגיגה אמיתית.

המלצות אחרונות