ימי הולדת לפעוטות

ימי הולדת לפעוטות
ימי הולדת לפעוטות

תכנון וארגון ימי הולדת לפעוטות מחייב מחשבה מרובה שכן הפעוטות מגיעים ליום זה עם ציפיות ולכן ראוי שיום מיוחד זה יתוכנן בקפידה וייערך באופן שבו הפעוט שחוגגים לו יום הולדת ירגיש על גג העולם, כמי שיום יחיד ומיוחד הוא יום הולדתו, יום שבו הוריו משקיעים מאמץ רב והמון רצון טוב ואהבה על מנת להעניק את החוויה המיוחדת.


כיום לרשותכם ולשירותכם אתרים המפרסמים היצע עשיר של רעיונות ושפע של פעילויות והפעלות במיוחד למסיבות לימי הולדת לילדים.


מסיבת יום הולדת מוצלחת, מושקעת, מרגשת היא מסיבה שיש בה תוכן ו... אוכל טעים.  ניסיון עשיר בהצעת תכנים ובהפעלות מאפשר לאנשי המקצוע להציע לכם רעיונות יישומיים למסיבות ימי הולדת מגוונות.


הורים המתכננים לארגן מסיבת יום הולדת לפעוט/ה שלהם, רצוי שיבינו כי הפעוטות בשל גילם הצעיר ,לא בטוח שהם ישתפו פעולה וכן שיכולת הריכוז שלהם היא מוגבלת ולכן מומלץ שאורך המסיבה לא יעלה על שעתיים. כמו כן, גם לתוכן המסיבה והאטרקציות שבה יש משקל על העניין שהפעוטות ימצאו בה. למשל מסיבות שיכולות להתאים לגיל הצעיר הן כאלו שיש בהן פינת חי, פינת יצירה, אמן בלונים, תיאטרון סיפור, תיאטרון בובות קוסמים וליצנים, משחקיות וג'ימבורי ועוד.


טיפ ממסיבונט – חשוב לזכור כי גם אם הנכם מארגנים מסיבה לפעוטות יש לבחור בפעילות  אשר תעניין גם ילדים בגילאים גדולים יותר, מכיוון שיש להתחשב גם באורחי המסיבה שמגיעים מכל הגילאים. 


ספקי השירות מאומנים ומיומנים בהופעה מול ילדים ובהפעלתם. הניסיון שרכשו והאהבה הטבעית שהם מרעיפים על הילדים הופכים את נוכחותם בימי הולדת לבעלת ערך מוסף חשוב ביותר: הילדים רואים בהם מעין שליחי מצווה שנשלחו כדי לשמח אותם ולשעשעם.


במסיבו.נט תוכלו להיחשף אל מגוון עשיר של סוגי הפעלות המתאימות לגילאים שונים. על מנת להתאים ככל האפשר את סוג הפעילות לגיל הילדים החוגגים את יום ההולדת ומשתתפים במסיבה אתם מוזמנים להתייעץ עם ספקים אלו טרם הזמנתם להפעיל את המסיבה שלכם כמו כן תוכלו להתייעץ גם עם ספקי הכיבוד בנושא תכולתם של דוכני המזון שילדים תמיד אוהבים...


ילדים בכלל ופעוטות בפרט מצפים ליום הולדת מיוחד וחווייתי. ביום הולדתם הם ראויים לקבל מענה שלם ומושלם על ציפיותיהם. אין סיפוק גדול יותר לאמנים המופיעים בפני ילדים ומפעילים אותם מאשר לראות זיק של אור ניצת בעיני הפעוטות וחיוך שעולה על שפתותיהם הגדל ופורח לצחוק מתגלגל, מרוצים מסופקים הם נראים כמי שאי אפשר לטעות בהנאה שהם חווים.

 

יום הולדת שמח!

המלצות אחרונות
להטוטל המדהים!!
13.01.19

חגגנו בשישי האחרון יומהולדת לשתי בנות שבע ולבני כיתתם אשר בכתה א.חשבנו על הפעלה בתחום הלהטוטנות והזמנו את להטוטל.הבחירה היתה מושלמת!!!! וקלעה בול.מי שחווה את יומההולדת עם עם המפעיל להטוטל יכול להזדהות עם כל המלצה והמלצה הרשומה פה.מרגע הגעתו ועד סוף יומההולדת,הכל נעשה בצורה זורמת שקטה ומשתלבת.ניתנה במה לבנות החוגגות יחד עם ההופעה של להטוטל.הבנות היו במרכז נהנו וצחקו מכל רגע וגם קהל הילדים וההורים שמסביב. הגישה לילדים מדהימה ובגובה העיניים.הכל נעשה בנועם ובשקט ובזרימה לכל מצב שהוא. המוסיקה לכל אורך ההפעלה כשהיתה,גם עוד לפני התחלת יומההולדת ובמהלכה היתה נעימה כייפית וגם מקפיצה בהתאם לסיטואציה. בחלק השני.היתה מסיבת קרנבל כשכל הילדים משתתפים ונהנים ונוטלים חלק בהפעלת מכשירי הלהטוטנות ולאורך כל הדרך היה חיוך על פניהם. בחלק האחרון היתה פעילות מדהימה של יצירה וגם אז שהילדים כבר עייפים יותר הצליח טל בסבלנות רבה בהומור ובסבלנות לגרום לילדים לשבת בריכוז ובהנאה. לילדות ולנו יהיה זכרון שמח וכייפי מיומהולדת מושלמת ומושקעת.ממליצים מכל הלב